سوالات متداول
در صورت اینکه سایت زمان یک بازی را اشتباه قرار دهد و کاربر پس از شروع بازی با توجه به نتیجه و آگاهی از آن فرمی ثبت کند چه اتفاقی رخ می دهد؟
طبق قوانین کمپانی تمامی مبالغی که کاربر بابت ثبت فرم برده از حساب کاربری کسر شده و حساب شخص به دلیل سوء استفاده از شرایط سایت مسدود خواهد شد.
شرایط استفاده از بونوس
برای استفاده از بونوس هایی که سایت در نظر میگیرد باید فرم های میکس با بیش از 3 بازی و ضریب مجموع بالای 2.4 ثبت کنید تا بونوس شما تایید شود در غیر این صورت بونوس از حساب کاربری شما حذف خواهد شد.
شارژ کردم پول از حساب کم شده ولی حسابم شارژ نشده
از طریق پشتیبانی سایت تیکت بزنید, مبلغ, تاریخ و زمان واریزی را ارسال کنید.
حداقل و حداکثر مبلغ برای ثبت فرم تکی و میکس چقدر می باشد؟
حداقل مبلغ جهت ثبت فرم 2000 تومان و حداکثر مبلغ 3 میلیون تومان است که در صورت درخواست کاربران می شود این مبلغ را افزایش داد
نتیجه پیش بینی تا دقیقه چند بازی میباشد
در تمام پیش بینی ها نتیجه بازی تا دقیقه 90 بازی میباشد
اگر در فرم میکسی یک بازی یا چند بازی لغو گرددتکلیف چیست؟
در فرم میکسی هر بازی که لغو گردد ضریب بازی مربوطه یک شده و فرم میکس پابرجا می ماند.درنتیجه ضریب فرم میکس کاهش می یابد.اگر فرم میکسی دارای 2بازی باشد و یکی از بازی ها لغو گردد ضریب بازی لغوشده یک شده و فرم میکس تبدیل به تکی می شود و فرم مربوطه محاسبه می گردد.
زمان واریز جوایز پس از درخواست جایزه چه مدت زمان است؟
کلیه ی جوایز درخواستی توسط کاربران از ساعت 8 تا 12 هر روز (غیر از روزهای تعطیل) به حساب بانکی کاربران واریز می گردد.
چگونه می توانم به سایت تک کلاب اعتماد کنم؟
سایت تک کلاب همواره سعی کرده است با ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی رضایت کاربران خود را جلب کند. برای اینکه بتوانید به یک وبسایت اعتماد کنید نیاز دارید تا برای مدتی از خدمات آن استفاده کنید تا اطمینان خاطر پیدا کنید که آن سایت قابل اعتماد است. برای این منظور میتوانید با مبالغ کم موجودی خود را شارژ کنید و شروع به پیش بینی و ثبت فرم کنید تا بیشتر با روند کاری سایت آشنا شوید و اگر بعد از مدتی احساس کردید که میتوانید به ما اطمینان کنید با مبالغ بالاتر در سایت شرط بندی کنید.
درباره تک کلاب
تک کلاب یک سایت پیش بینی فوتبال است که سعی کرده است امکان پیش بینی برای کاربرانی که در ایران زندگی میکنند را فراهم کند. طراحی سایت بسیار ساده و گویا است و هر کسی با کمترین آشنایی با اینترنت میتواند در تک کلاب شروع به پیش بینی کند و از هیجان آن لذت ببرد.